O mnie

Marcin Langner. Rocznik 1986. Urodzony i zamieszkały w Bytomiu. Z wykształcenia – inżynier. Z zamiłowania – fotograf. Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem dobrych kilka lat temu. Od tego momentu staram się nieustannie rozwijać i doskonalić w tym, co robię. Daje mi to wiele satysfakcji i przyjemności. Wasze zadowolenie jest dodatkowym motorem do pracy i utwierdza mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens.
W zasadzie fotografuję wszędzie i wszystko. W sztuce nie ma granic. Jestem gotów, by zostać Waszym towarzyszem  i stworzyć niepowtarzalny  i wyjątkowy obraz tego, co chcecie mi pokazać.
Szczególnie związany jestem z fotografią ślubną. W dniu ślubu jestem z Wami zaczynając od samego początku – przygotowań, poprzez najważniejszy moment zaślubin, aż do końca, kiedy to opadają emocje i oddajecie się beztroskiej zabawie. Moim celem jest ukazanie niezwykłej atmosfery panującej podczas przygotowań Młodych, podniosłości chwili składania przysięgi ślubnej jak również swobody i radości wspólnego świętowania.  Zapraszam do odwiedzin mojej galerii oraz bloga, gdzie zamieszczam najnowsze fotografie.